Sadece B2C Hakkında

Sadece B2C 21 yılda edindiğimiz otomotiv tecrübesinin yazılıma dökülmüş halidir.

90 yıllarda otomotiv sektöründe disketlerle programların ve fiyat listelerinin yüklendiği, yeni ürünlerin ve siparişlerin kağıt kataloglarla takip edildiği günlerden bu güne tüm gücümüzü otomotiv sektöründe yazılımın rolü üzerine verdik.

Sadece B2C ‘nin ana teması mutlu müşterilerimiz kavramıyla 21 yıllık tecrübesi ile günün koşullarına da ayak uydururken müşterilerinin değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak titizlikle çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.

Sadece B2C  modern ve en son teknolojiyi kullanmakla birlikte uzman kadrosu ile eş zamanlı olarak kendi B2C sistemi ile Türkiye sınırları içindeki ve dışındaki müşterilerine kusursuz “E-Ticaret Sitesi” tasarlayarak, en hızlı ve sorunsuz E-Ticaret Sitesi faaliyetlerini yürütmektedir.

Profesyonel idari ve pazarlama kadrosu ile sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek, doğru, dürüst ve taviz vermeksizin projelerimizi geliştirmekte ve hayata geçirilen projelerin haklı gururunu yaşamaktayız.

Piyasaları sarsan ekonomik krizlere rağmen E-Ticaret Sitesi alanında atılımlar yapıp güçlü yazılım ve destek kadromuzla sektördeki büyük boşluğu doldurarak  hizmet veriyor olmak, yaptığımız işe saygımızın göstergesidir.